Kontynuacja serii Efekt Ericka od K.N. Haner

Pisarka K.N. Haner jest polską twórczynią książek, która regularnie tworzy nowe powieści, które mają wielu odbiorców w kraju. Jej książki doczekały się uzyskania miana bestsellerów. Wśród 35 książek, które napisała można znaleźć aż 16, które są bestsellerami. Autorka aktywnie tworzy już od 2015 roku, a jej powieście wciąż poruszają nowe tematy oraz wątki, które mogą zachwycać jej fanów. Jedną z jej nowszych serii jest Efekt Ericka. Saga ta już wkrótce doczeka się trzeciego tomu, którego tytuł to “Nowe rozdanie” (https://www.taniaksiazka.pl/nowe-rozdanie-k-n-haner-p-1536168.html).

Kontynuacja serii “Efekt Ericka” od K.N. Haner

“Efekt Ericka” od K.N. Haner to seria, która rozpoczęła się powieścią “Dziedziczka”. To właśnie tu można zapoznać się z głównym bohaterami książki. Mowa tutaj o Megan Donell, która jest główną postacią, ale także o Ericku, który narobi wiele zamieszania w życiu Donellów. Megan jest dziewczyną, która choć została wychowana w niepoprawnie wielkim bogactwie to jej zainteresowania nie leżą tylko wokół zakupów i nowych rzeczy. Dziewczyna ma wielki ambicje oraz plany, które chce za wszelką cenę zrealizować i to sama. Jej życiowe cele zmierzają w stronę stania się kucharzem o światowej renomie. Plany te idą pomyślnie, aż do momentu kiedy to dziewczyna poznaje Ericka, który wywraca jej poukładany świat na głowie. Chemia między bohaterami rośnie w zawrotnym tempie, a nikogo też nie dziwi widomość o tym, że Erick oraz Megan w końcu postanowili zostać parą. Co dalej wyniknie z ich wspólnego życia? Kontynuacje pierwszej części to tom drugi “Wyższe sfery”, a także “Nowe rozdanie“-tom trzeci.

Tom trzeci “Nowe rozdanie”- co się dalej wydarzy?

Tom trzeci “Nowe rozdanie” to książka, w której Megan oraz Erick dalej są razem jednak ich życie nie jest beztroską sielanką. Będą oni musieli teraz poradzić sobie z zupełnie nową sytuacją. Będzie nią problem zdrowotny, który będzie dotyczył Megan. Dziewczyna nawet nie spodziewała się, że pewnego dnia usłyszy taką diagnozę. Będzie ona musiała się skonfrontować z diagnozą, którą będzie krwiak. To właśnie ta zmiana zagraża życiu Megan Donell. Erick oczywiście będzie wiernym wsparciem dla dziewczyny. Już wkrótce przejdzie ona operacje, która może uratować jej życie. Jak się okaże będzie ona przeprowadzona pomyślnie. Jednak pewne rzeczy ulegną zmianie po tej operacji. Pamięć dziewczyny nie będzie już taka jak kiedyś, a rzutować to będzie na relacje rodzinne. Megan Donell będzie potrzebować teraz wsparcia Ericka jak jeszcze nigdy. Premiera książki “Nowe rozdanie” już wkrótce.

 

Czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930