“Nowe rozdanie” i rodzinne sekrety Donnelów

K.N. Haner to pisarka, która świetnie może znać polską publiczność, a to dlatego, że pisarka jest polką. K.N. Haner to pseudonim, który wybrała sobie Katarzyna Nowakowska. Mimo, że jej pisarski pseudonim daje do myślenia to jednak jej twórczość nie pozostawia wątpliwości u czytelnika, że pisarka jest świetną twórczynią, a jej książki czyta się chętnie od pierwszej do ostatniej strony. Pisarka ma na swoim koncie już 35 książek, z czego aż 16 zyskało miano bestsellera. Najnowsza książka pisarki to Tania Książka – Nowe rozdanie, która jest trzecią częścią cyklu Efekt Ericka.

“Nowe rozdanie” od K.N. Haner

“Nowe rozdanie” to książka, której premiera ucieszy na pewno wszsystkich czytelników, którzy mieli okazję zapoznać się z poprzednimi częściami cyklu Efekt Ericka. Saga mimo, że powstała stosunkowo niedawno to już przyciągnęła sporą ilość czytelników, a nowe części serii pojawiają się w zastraszającym tempie. Najnowsza część “Nowe rozdanie” jest następstwem tomu drugiego czyli “Wyższe sfery”. W poprzedniej części dużo działo się w związku Ericka z Megan Donell. Jednak teraz sytuacje będzie wyglądać nieco inaczej. Wszystko za sprawą tego, że stan Megan nagle stanie się poważny, a jej życie będzie wymagało natychmiastowej interwencji ze strony lekarzy. Megan dowie się, że ma krwiaka, który musi zostać usunięty dla jej bezpieczeństwa. Na domysły czy to dobra czy zła decyzja nie ma czasu. Megan decyduje się przejść operację, która może być dla niej zbawienna. To właśnie teraz Erick będzie jej potrzebny najbardziej. Po operacji okazuje się, że Megan nie pamięta wszystkiego co się wcześniej stało. W zachowaniu dziewczyny można jednak wyczuć pewną zmianę, a jest nią chęć izolacji od ojca. Czemu tak się dzieje?

“Nowe rozdanie” i rodzinne sekrety rodziny Donellów

Rodzina Donellów jak wiadomo ma wszystko: pieniądze, prestiż, uwielbienie ludzi, bogatych znajomych, beztroskie życie. Pod tą warstwą lukru skrywają się jednak sekrety, które trzeba poskromić. Ojciec Megan przez wiele lat nie mówił córce wszystkiego jednak teraz chce to zmienić. Megan kiedy dowie się pewnej informacji będzie w szoku. Szok ten okaże się dopiero początkiem nieszczęść w rodzinie Donellów. Megan trafi do szpitala, gdzie czekać ją będzie poznanie nieszczęsnej diagnozy o tym, że ma krwiaka. Dziewczyna musi teraz zadbać o swoje własne zdrowie, a musi to zrobić przez przejście operacji. Zabieg się udaje, ale Megan Donell od tej pory nie chce już zaufać swojemu ojcu. Czy jest jeszcze jakaś nadzieja?

 

Czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930