“Nowe rozdanie”, czyli premiera od K.N. Haner

Literatura romantyczna na polskim rynku wydawniczym jest nie mniej popularna niż za granicą, a pisarze, którzy ją tworzą również mieszkają w rodzimym kraju. Mimo, że nazwisko K.N. Haner może niemalże natychmiast budzić skojarzenie z krajem zagranicznym, a zwłaszcza jakimś angielskojęzycznym to nie warto dać się zmylić pozorom. K.N. Haner to pisarka, która jest polką, a jej twórczość powstaje w polskim języku. Jej książki to literatura, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród czytelników w różnym wieku. Autorka stworzyła niedawno serię Efekt Ericka, która obecnie ma już trzy tomu, z czego “Nowe rozdanie” jest najnowszą częścią i ma premierę już w licu 2021 rku.

“Nowe rozdanie”, czyli premiera od K.N. Haner

Pisarka K.N. Haner w okresie pandemii nie próżnowała. Jej literackie portfolio za to się znacznie powiększyło. Od początku 2021 roku zdążyła napisać już kilka książek. W lipcu 2021 również pojawi się jej kolejne dzieło, które opowiadać będzie o Megan Donell. Dziewczynie, która jest spadkobierczynią fortuny, a także nietuzinkową kobietą. Na pytanie co oszałamia bardziej, jej wygląd czy też inteligencja nie jeden człowiek mógłby mieć problem z odpowiedzeniem. Megan Donell jest niemalże idealna, a taki może wydawać się również jej nowy partner Erick. Jest on nieziemsko przystojny, a jego osobowość również uwodzi. Erick nie tylko zawróci w głowie Megan, ale też wywróci jej dotychczasowe życie do góry nogami. Nim oboje się zorientują będą w sobie zakochani po uszy, a ich związek stanie się najgłośniejszym w całym Nowym Yorku. Tak właśnie wyglądała seria dotychczas. A co wydarzy się w najnowszej części “Nowe rozdanie” od K.N. Haner?

Fabuła książki “Nowe rozdanie”


Powieść “Nowe rozdanie” od K.N. Haner to najświeższe przygody Megan oraz Ericka. Powieść ta opowiada nie tylko o dalszej relacji Ericka oraz Megan, ale także o ich problemach, a tym razem pojawi się ich sporo. Megan w rozmowie ze swoim ojcem dowie się kilku sekretów, o których nie miała pojęcia, a jej zdrowie na tym ucierpi. Dziewczyna zasłabnie po rozmowie ze swoim ojcem. Szok okazał się być spory. W dodatku dziewczyna będzie teraz musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością, w której okazuje się, że ma krwiaka. Jest to zagrożenie, któremu będzie musiała podołać. Jedyną deską ratunku okazuje się operacja, a dziewczyna chce się jej poddać. Po wszystkim okazuje się jednak, że dziewczyna ma problemy z pamięcią, a jej zachowanie ulega zmianie w stosunku do jej ojca. Co dalej z tego wyniknie?

 

Czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930